En erfaren mediebyrå

Vi har effektiviserat medieinvesteringar för
kultur- och nöjesbranschen sedan 1985.

Nu gör vi mycket mer för många fler.

om oss

Vi är en mediebyrå på Södermalm som har varit med sedan 1985. Vi effektiviserar era medieinvesteringar genom analys, rådgivning, förhandling och förmedling.

Genom byråns produktionsavdelning erbjuder vi också tjänster inom webbutveckling och grafisk produktion.

vad vi gör

media

Vi hjälper er med analyser och planering av samtliga mediekanaler

webbutveckling

Vi utvecklar och designar moderna webbplatser och applikationer

Annonsproduktion

Vi producerar annonser för tryckta och digitala medier utifrån era önskemål

kontakt

Mathilda Andersson
08-555 779 36
mathilda.andersson@opusett.se

Stig Berg
070-884 47 65
stig.berg@opusett.se

Pia Bise
070-768 13 90
08-555 779 31
pia.bise@opusett.se

Hans Frölin
08-555 779 61
hans.frolin@opusett.se

Jeanette Grandelius
08-555 779 35
jeanette.grandelius@opusett.se

Eva Hellevik
Ekonomi
070-303 63 78
eva.hellevik@opusett.se

Pia Kolmodin
08-555 779 37
pia.kolmodin@opusett.se

Saga Silow
08-555 779 34
saga.silow@opusett.se

Henrik Palm
08-555 779 55
070-885 66 33
henrik.palm@opusett.se

Catharina Rosendahl
08-555 779 33
catharina.rosendahl@opusett.se

Marie Ågren
08-555 779 32
070-675 29 77
marie.agren@opusett.se

Kenneth Österholm
08-555 779 59
kenneth.osterholm@opusett.se

Ulrika Dagérus
Föräldraledig

hitta hit

Malmgårdsvägen 63